Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Arthouse

Arthouse
on Inglismaa üks juhtivaid tapeetide ja sisustuselementide tootjaid. Arthouse on disaininud kaasaegseid tooteid juba üle aastakümne. Arthouse loodud kollektsioonid jälgivad uusimaid sisekujundustrende. Arthouse valik sisaldab laialdaselt kollektsioone, millest leiab erinevaid tapeete igale maitsele : http://www.arthouse.com/product-category/wallpaper/pattern-book-collection/
 
Kollektsioon nimega Twilight on inspireeritud öise taeva särast, mis toob luksuslikust ja glamuuri teie koju. Valikus on julged särtsakad toonid, leidub nii kärtsroosat kui sädelevat ploomlillat. Kollektsioonist leiab sädelevaid tapeete, pärlmutterläiget ja glamuurset sametit.
Veebis on võimalik heita kollektsioonile pilk : http://www.arthouse.com/product-category/wallpaper/pattern-book-collection/twilight/.

twilight_plum-910805  twilight 680501 

Kollektsioon Sophie Conran kajastab disaineri mälestusi lapsepõlvest, üles kasvamisest. Ühtlasi on see kroonika Sophie arengust, kuidas lapsest sai täiskasvanu ning hämmastavast maailmast, mis avanes tema silme ees.
See uus kollektsioon on täidetud erinevate värvide ja tekstuuridega. Variatsioon üheksast kaunist kujundusest on teekond täiskasvanuikka jõudmisest läbi lapse silmade. Iga kauni disaintapeedi puhul on esindatud nii erksad mängulised värvid, kui ka rahulikud ja neutraalsed toonid. Tekstuurid hõlmavad endas erinevaid tehnikaid, valikus leidub glamuurset metallikut, kui ka traditsioonilisemat sameti kasutust. Iga tekstuur lisab tapeedile uue mõõtme, elavdab seda luues sügavust ja põnevust.
Lingid kollektsioonile:

 

  sophie conran
balustrade    

Kollektsioon Boutique
Klassikalise disaini ja kauni tekstuuriga tapeedid moodustavad koos metalliktoonidega põneva tapeedikollektsiooni. Kaasaegse puudutusega klassikaline disain aitab tekitada luksuslikku ja glamuurset keskkonda.Igaüks, kel soov lisada ruumi veidi glamuuri, leiab kollektsioonist just sobiva variandi mistahes interjööri. Link kollektsioonile: http://www.arthouse.com/product-category/wallpaper/pattern-book-collection/boutique/

san remo       

      


NB! Arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Arthouse tapeetide kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.

https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive