Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Cole&Son tapeeditehas asutati 1875. aastal Inglismaal Cambridgeshire kaupmehe poja John Perry poolt. Esialgu asus tehas Londoni  põhjaosas Islingtonis, kuhu olid 18. Ja 19. Sajandil koondunud 190 tükkimisega tegelevat tehast. 19. sajandi vältel trükkis Cole & Son tapeete sellistele tuntud firmadele nagu Jeffrey & Co, Sanderson ja Shand Kydd.

Cole & Soni arhiivis on ligikaudu üle 2 tuhande mustri, lai valik joonistusi ja tapeete, mis esindavad stiile 18,19 ja 20. sajandist. Nende seast leiab palju ajaloolise väärtusega tapeete. Cole&Son´i arhiivist leiab vanu tapeete, mis on aluseks uute kollektsioonide loomisel. Mustrid ja toonid on hoolikalt valitud. Toodetud tapeedid on sarnased algupärasele, kuid on saanud värske tänapäevase ilme.

Cole&Son tapeedid on tuntud oma väga kõrge kvaliteedi poolest ning neid on kasutatud muuhulgas nii Buckinghami Palees kui ka Westminsteri Palees Inglismaal.

  

 

 

   

Cole&Son jätkab ilusate ja innovaatiliste tapeetide loomist. Loodud kollektsioonid peegeldavad brändi pikka ajalugu ning jätkuv kirg tapeetide loomise vastu aitab luua uusi põnevaid tapeedikollektsioone.
Tule ja veendu Cole&Son´i tapeetide kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuste tapeedisalongides.

Tapeedikollektsioonidega on võimalik tutvuda Cole & Son kodulehel: http://www.cole-and-son.com/

 

  

 

NB! Arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Borastapeteri kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

 Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.

https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive