Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda


http://www.eco.se/en/

Eco-Boras on Rootsi 120 aastane tapeedibränd. Tegemist on ühe vanima ja suurima tootva ettevõttega Rootsis ja Skandinaavias. Kollektsioonid esindavad elegantsust ja skandinaavia kvaliteeti ning pärinevad maailmas tuntud disaineritelt: Bjorn Nilsson, Ann Starren, Camila Bredin.
Engblad & Co kaubamärki iseloomustavad järgnevad sõnad: noor, jõuline ja trenditeadlik, lubades luua dünaamilisi ruume, mis aitavad väljendada oma isikupära ja individuaalset stiili. Engblad & Co kaubamärgi kasutamine muudab iga kodu silmapaistvaks.

 

Engblad & Co disainilahendused on atraktiivsed nii suurtele kui väikestele kliendigruppidele rahvusvahelisel turul. Mõjutused on eksklusiivsed, helded, julged ja erinevad kõikides  maailma nurkades. Tapeetide valik sisaldab nii eksklusiivseid tapeedipindu kui ka julgeid fototapeete.
Engblad & Co kollektsioonid kajastavad alati hetke trende ja  disainilahendusi. Engblad & Co moto on: Las Sinu kodu peegeldab Sinu isikupära! Idee on üllatada ja tekitada uudishimu ning julgustada mänguliselt eksperimenteerima. Kõik see aitab luua huvitavat ja isikupärast kodu, mille sarnast teist ei ole. Engblad & Co soovib jagada oma kirge tapeetide vastu, mis muudaks traditsioonilist mõtlemist.

Tapeedi kollektsioonidega on võimalik tutvuda kodulehel http://www.eco.se/en/ Lisaks on võimalik kõiki tapeedikollektsioone ruumis proovida koduleheküljel "Wallpaper room" kategooria alt http://www.eco.se/en/wallpaper-room/

Võimalik valida mitme erineva ruumi vahel ning samuti võimalus kombineerida erinevates seintes eri tapeete.

Tasub silmas pidada, et arvutiekraan ei suuda edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Eco tapeetide  kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

Kui vormistad tellimuse esmaspäevaks, on tapeedid kohal juba nädala lõpuks!

Küsi lisa tel: 650 7444 või 606 2233

         

    

       

https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive