Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

NLXL

NLXL on noor Hollandi tapeedifirma, mis asutati alles 2010 a novembris. Asutajateks on Rick ja Esther Vintage. Nad on spetsialiseerunud uuenduslikule ja väga kvaliteetsele seinadekoorile. 

NLXL eesmärgiks on saada maailma väikseimaks ülemaailmseks firmaks.

NLXL on tootnud praeguseks viis tapeedikollektsiooni ja aastal 2014 aprillis on tulemas Studio Job poolt loodud „Archives“. Iga kollektsioon on loodud ja väljatöötatud tuntud hollandi disaineri või kunstniku poolt, nagu nt mööblidisainer Piet Hein Eek, MERCI disainerid, hollandi staar-disainer Piet Boon ja vanema genaratsiooni disainer Arthur Slenk. Loomulikult on ka igal kollektsioonil oma kontseptsioon ja huvitav tekkelugu.

NLXL’i kollektsioonid teeb ainulaadseks üks eriline omadus ja ühtlasi NLXL üks tunnuseid - tapeetidel puudub mustrikordus, mis tähendab, et nt Scrapwood kollektsioonis ei ole kahte ühesugust planku ja lauajuppi või et MERCI Brooklyn Tins kollektsioonis on iga plaat kordumatu. Ükski konkreetne detail ei ole tapeedirullil kunagi dubleeritud, luues sellega erilise struktuurse ja pingestatud pinna (kõik rullid on loomulikult samasugused).

NLXL’i viite kollektsiooni iseloomustab veel recyclingu idee, mis on viidud uudsemale tasemele. Kõigi viie kollektsiooni juures on disainerid väärtustanud ilmastiku ja aja poolt vanunud materjale ja looduslikke pinnastruktuure, mis on skaneeritud paberile. Tapeedid on jõulised, mittereeglipärase ja ebatäiusliku iluga. Nad on intrigeerivad ja elegantsed samaaegselt. Kogu tähelepanu on koondunud autentsusele. NLXL tapeedid sobivad kodusesse interjööri, kuid eelkõige on nad ideaalsed kasutada kaupluste kujundustes, puhkekeskustes, stuudiotes, hotellides või kontoris.

   

http://www.nlxl.com/

 https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

 

 

 

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive