Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

NLXL esimese tapeedikollektsiooni „Scrapwood“ autorid on mööblidisainer Piet Hein Eek ja NLXL asutajate Rick ja Esther Vintage. NLXL on tuntud Scrapwood’i järgi, mis oli tohutult edukas ja pani aluse NLXL’i firmale. Scrapwood võitis juba aasta pärast asutamist New Yorkis rahvusvahelisel kaasaegse mööblimessil (ICFF) Editors’i auhinna. Auhinnatud valik on esindatud ka New Yorki rahvusliku disainimuuseumi püsinäitusel, mis näitab NLXL erilisust ja väärtust.

Piet Hein Eek on töötanud ringlussevõtu visiooniga juba ammu enne seda, kui ta moodi tuli. Scrapwood tapeedid on suurepärane näide „Piet Hein Eeki“ töömeetodist, kus ta paneb plangud lihtsalt paberile. Ta eelistab vana puitu uuele ja on veendunud, et see läheb aastatega aina paremaks. Käies saekaatris ringi, sai ta äkki aru, et vana puit näeb parem välja kui uus. Me oleme harjunud, et masstoodang peab olema perfektselt toodetud ja näeb täpselt ühesugune välja, aga Eek leidis siin ruumi ebatäiuslikkusele. Ta arvab, et kui naturaalsest puidust ese saab vanaks või kriimustada, siis see näeb ikka ilus välja – esteetiline väärtus ei kahane kunagi. Skaneerides sisse oma töökojas vanad puidust plangud, tõi NLXL selle turule, millest sai suurim müügiedu ja see kestab tänaseni.

Eelmisel aastal oktoobris 2013 Hollandis, Haagis, tutvustas NLXL oma viimast tapeedikollektsiooni „Scrapwood 2“. Piet Hein Eeki uus kollektsioon põhineb jälle kogutud mööblijäätmetest, kuid see sisaldab uusi elemente nagu talad, ristpuud ja lauajupid. Scrapwood 2 täiendab eelmist, kuid seekord oli eesmärgiks rohkem kontseptuaalne lähenemine.

- kollektsioonis 8 kujundust

- rulli mõõtmed: laius 48,7 cm, pikkus 900 cm > 4,4 m2 / 354 "x 19"> 47 SQFT

-  NO REPEAT

- fliistapeet/non-woven, uus matt viimistlus

- Pestav pehme lapiga

-  ASTM Fire Rating pending

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive