Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

  

Boråstapeter on Rootsi vanim ning ilmselt ka kõige tuntum ja müüdavam tapeetide kaubamärk. Boråstapeter’i tapeedid on klassikalised ja kaasaegsed, teisisõnu - ajatud. Boråstapeter arendab oma brändi pidevalt, et rahuldada turu nõudmisi disaini, värvide ja tekstuuride osas. Boråstapeteri eesmärgiks on olla innustavaks eeskujuks tapeedi turul. Tapeedikollektsioonidega on võimalik tutvuda kodulehel: http://www.borastapeter.se/en/Iga kollektsiooni tapeete on võimalik ka virtuaalsele seinale paigutada, klikkides samal veebilehel „Wallpaper Guide“

  

Boråstapeter ei eksisteeriks ilma Waldemar Andrénita. Inimesed tema ümber ei oleks uskunud, et idee toota tapeeti suuremas mastaabis on võimalik. Tema sooviks oli, et aina rohkematel inimestel oleksid kaunid seinad  kodudes. Waldemar oli julge ja edukas mees. Ta asutas oma tapeeditehase 1905. Aastal, millega algas ka Boråstapeteri edu. Ta on juhtivaks tapeeditootjaks  Põhjamaades ja tema rahvusvaheline populaarsus kasvab pidevalt.

Head disaini iseloomustab võime inspireerida ja meelitada erinevaid inimesi kogu aeg. Boråstapeteri disainistuudio on koht, kus disainerite meeskond töötab ja arendab uusi kollektsioone. Vabakutselised disainerid ja noored talendid on samuti kutsutud ideid jagama ja oma oskusi lihvima reaalse maailma tootmiskeskkonnas.

Boråstapeteri tapeete iseloomustab nii Rootsi kui rahvusvaheline disain, mis ulatub klassikalisest kaasaegse stiilini.

Loodus on Boråstapetrile lõputuks inspiratsiooniallikaks.  Firma hoolitseb ja tunneb muret ümbritseva keskkonna pärast.

Firma loovtehas on väljaspool Rootsi linna, Boras on tootmise keskus, kus eksisteerivad  kõrvuti nii vanamoodne trükkimismeetod kui innovatiivsed tootmisprotsessid. Kasutatakse vaid veepõhiseid värve ja liime ning paber,  mida kasutatakse toorainena, on üks maailma keskkonnasõbralikumaid. Kliendid hindavad seda.

NB! Arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Borastapeteri kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

Kui vormistad tapeeditellimuse esmaspäeval, saad tapeedi kätte nädala lõpuks!

Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.

     

  

      

    

         

  

  

 

 https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive