Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda


Värvikeskuse tapeedisalongide valikusse on lisandunud värviküllane ja moekas Hollandi tapeedibränd Estahome.nl. Tapeedid on disainitud Hollandis ning on kergesti äratundtavad oma rõõmsa ja värviküllase disaini poolest.

Kollektsioonidele saad heita pilgu: http://www.estahome.nl/en/

 

       

    

       

 

     

 

Estahome.nl usub, et uus ja parem maailm on võimalik ning seetõttu panustab ka keskkonnasäästlikku tootmisesse. Näiteks on Estahome.nl tapeetide paber pärit jätkusuutlikest metsadest.

 

Siin saad tutvuda mõne kollektsiooniga lähemalt:

Everybody Bonjour
See võluv mahedates toonides lastetubadesse sobituvate disainidega tapeedikollektsioon. Tapeetidel on nii pastelseid ja kirkaid värve, mängulisust ja geomeetriat, loomapilte ja tsirkust. Igaüks leiab endale sobiva tapeedi - mitte ainult lapsed! 
http://www.estahome.nl/en/collections/everybody-bonjour/

Denim & Co. 

Teadagi on teksamaterjalil olnud oluline osa moemaailmast, neid leidub praegugi igaühe garderoobis. See trend on laienenud ka interjööridisaini- sellest kollektsioonist leiab trendikaid teksamaterjalist inspireeritud tapeedidisaine ning ka teisi tugevaid ja naturaalseid materjaliimitatsioone, nagu näiteks betoon ja puit.

Tutvu kollektsiooniga: http://www.estahome.nl/en/collections/denim-co/

 

Ginger

Kaunid lillemustrid mängivad antud kollektsioonis olulist rolli: metsikud õied säravates toonides, õhulised pastelsed hortensiad ning justkui vesivärvidega maalitud roosid. Ginger kollektsioon kombineerib lillemustrid geomeetriliste plaadimotiivide, puiduefektide ja tekstidisainidega. Selles kollektsioonis on rohkelt isikupära! Valikus ka pilttapeedid.

Tutvu kollektsiooniga: http://www.estahome.nl/en/collections/ginger/

 

Pretty Nostalgic

Pretty Nostalgic on romantiline ja nostalgiline tapeedikollektsioon. Tapeedimustrid, mis on loodud justkui pehmetest materjalidest ja millel on pitsimuster, kootud pind või kujutatud tikandina tehtud lilli. Selliste mahedate materjalide jäljendused toovad ruumi värskust. Sobiva tapeedi leiab nii kirgaste värvide soovijad kui ka pastelsete tapeetide eelistajad. Link kollektsioonile: http://www.estahome.nl/en/collections/pretty-nostalgic/

 

NB! Arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Estahome.nl kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.

 https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive