Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Fiona tapeete toodev tehas asub Poolas, mis on üks Euroopa kaasaegsemaid tapeeditööstusi. Fiona tapeedid on tuntud kaasaegse disaini ja kvaliteedi poolest, mis on kõik fliistapeedid. Pakutakse väga erinevaid ilusaid värve, mustreid ja motiive. Rikkalik sortiment võimaldab täita ka kõige nõudlikumate klientide soovid. Tapeedid sobivad nii koju kui kontorisse ja annavad ruumidele viimase lihvi. Fiona tapeetide puhul on võimalik kombineerida nende erinevaid kollektsioone ja seeläbi saavutada ainulaadselt isikupärane tulemus. 

Tapeedikollektsioonidega on võimalik tutvuda kodulehel: https://www.flugger.pl/farba-tapety/tapety

 

Fiona asutas 1897. aastal kunstnik ja maalija P.L. Bronner. Bronner õppis kuulsat Taani kunstnikku Krøyerit jälgides.  Bronner pidas oma kunstniku tausta alati silmas ning püüdis seeläbi luua uusi mustreid, kasutades parimaid materjale ja tehnikaid. Näiteks oli Fiona üks esimesi, kes tutvustas pleekimiskindlaid tapeete. Fiona arenes kunstniku tööst moodsakas Taani tehaseks. Tänaseks on Fiona arenenud üheks tuntuvaimaks tapeedibrändiks Skandinaavia turul ja Euroopas. Tapeetide tootmisel kasutadakse tindiprinti , gravüür- ja siiditrükki.

             

  

Fiona tapeedid on osa Flügger Grupist.

Flügger Grupp on üks Skandinaavia juhtivad tootjad, turustajad ja dekoratiivvärvide ja tapeetide edasimüüjad. Flügger toodab suuremat osa oma toodetest ise. Seetõttu pakuvad laia ja kooskõlastatud valikut. Kui neid koos kasutatakse, pakuvad tooted kvaliteetset tulemust ja pindade täislahendusi. Mõlemad Fiona seinakonstruktsioonid ja kõik Flügeri tooted on kavandatud nii, et need sobiksid üksteisega.

 

NB! Arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Tule ja veendu Fiona kvaliteedis oma silmaga Tallinna ja Tartu Värvikeskuse tapeedisalongides.

Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.  

 

 Jälgi meid ka Instagramis! 

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive