Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Vedeltapeet on põnev looduslik siseviimistlusmaterjal, mis sobib kuivade ruumide seinte katmiseks. See ei sisalda toksilisi aineid ning on lõhnatu. Puuvilla baasil valmistatud naturaalne vedeltapeet jääb seinal pehme ja struktuurne.

See pehme seinakate on talvel soojendav ja suvel jahutava efektiga. Siin võib unustada tolmu ja seina kolletumise ega pea ka muretsema, vigastatud või määrdunud kohtade parandamise pärast. Seinakatte eemaldamiseks pihustatakse määrdunud kohale vett kaasates kindlasti ka puhast katet umbes 15cm raadiuses, lastakse oodata ca 20 minutit. Määrdunud kate eemaldatakse ning visatakse minema, vana puhas kate (15 cm) samuti eemaldatakse, lisatakse juurde 20% uut tapeeti, segatakse kokku ühtlaseks massiks ning asetatakse tagasi. Niimoodi ei tule seinale uue ja vana tapeedi tooni vahet!

Poldecor isoleerib ekstreemselt hästi soojust ja akustikat. Toode on valmistatud looduslikust puuvillast, mistõttu parandab efektiivselt akustikat. Toode on kõrgtasemelise helineelavusega – 0,20 kuni 5000 Hz αs 0,30. Suurepärane soojusisolatsioon 0,062 Kcal/mh%u02DAC on sertifitseeritud tunnustatud laborites, mistõttu kuulub toode soojust mittejuhtivate klassi.

Poldecor vedeltapeet on hingav, ja vabastab  ülemäärase niiskuse, mis aitab luua tervislikuma elukeskkonna. Puuvillane kiudaine tõukab eemale atmosfääritolmu ja pulbri tänu oma elektrostaatilisele laengule mis tekib PVC siluriga seinale kandmise ajal. Eelnev iseloomuomadus väldib ka katte kolletumise ja tagab värvi stabiilsuse. Kuna tegu on loodusliku materjaliga, siis võib esineda väikseid toonierinevusi partiide vahel.

Toode on pakendis kasutamiseks valmis. Poldecori ühest kotist jagub ca 3,3 m². Seda seinakattematerjali on võimalik kanda kõikidele pindadele. Tooni ühtlustamiseks ja aluspinnaga nakkumise tagamiseks tuleb aluspinnad eelnevalt kruntida. Eriti tähelepanelik tuleb olla, kui aluspinnas on roostetama kippuvad kinnitusvahendid või on aluspind, mis võib oma koostise tõttu vedelikuga reageerida, sel juhul tuleks see eelnevalt kruntida isoleeriva kruntvärviga Master Base. Vedeltapeedi parema nakke saavutamiseks tuleb seinapind kruntida teralise kruntvärviga Plaster Primer.    

Seinale kandmine
Vedeltapeet kantakse seinale plastikust siluriga. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Massi tuleb kanda peale õhukese kihina - 1mm. Poldecor katet saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida. Lisaks on ka võimalus kate vanalt seinalt eemaldada niisutamise teel ja vajadusel ka järgmisele seinale kanda.

Kokkusegamata vedeltapeeti tuleb säilitatada kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Vältida puuvillase tolmu ja kiudaine sissehingamist. Toote sattumisel silma, loputada ohtra puhta veega ja konsulteerida arstiga. Toode on registreeritud Tervisekaitseinspektsioonis.

Laia näidiste valikuga on võimalik tutvuda meie Tallinna ja Tartu Värvikeskuste kauplustes. 

Küsi lisa Tallinna Värvikeskuste tapeedisalongidest tel: 650 7444 või 606 2233 või Tartu Värvikeskusest tel: 5220090.

 

 

 

https://www.instagram.com/varvikeskus/ Jälgi meid ka Instagramis! 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive