Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Sisetööd - Pahtlid

MAXI AQUA

Niiskuskindel pahtel

  • Kasutusvalmis kergpahtel
  • Heade täite- ja töötlemisomadustega
  • ​Sobib koht- ja lauspahtelduseks
Toote hind
250ML € 4.10
2,5L € 13.00
10L € 35.50

Toote omadused
Niiskuskindel peenteraline kergpahtel. Toode on heade täiteomadustega, kergesti pinnale kantav ning hästi töödeldav, sobides seetõttu nii üksikute kohtparanduste tegemiseks, vuugiteibi paigaldamiseks kui ka seinte ja lagede lauspahteldamiseks. Nakkub hästi aluspinnaga ning kuivab kiiresti; pahteldatud pind on kergesti lihvitav. Pahtel Maxi Aqua on osa süsteemist, mis vastab Rootsis kehtestatud niiskete ruumide standardile. Laia taaravalikuga.

Kasutuskoht
Toode on mõeldud seinte ja lagede pahteldamiseks elu- ja ühiskondlike hoonete niisketes ruumides, samuti nendes siseruumides, kus on projektijärgselt ette nähtud kasutada niiskuskindlat pahtlit. Pahtel sobib nii väiksemate pinna ebatasasuste, aukude, vuukide ja pragude täitmiseks kui ka pinna lauspahteldamiseks.

Pinna ettevalmistus
Aluspind peab olema kuiv ning puhas tolmust, mustusest ja rasvast. Eemaldada vana lahtine värv ning nõrgalt seotud pinnakihid kuni kindla aluspinnani.

Pahteldamine
Pahtel Maxi Aqua kanda pinnale ühes või mitmes kuni 5 mm kihis. Enne järgmise pahtlikihi pealekandmist veenduda, et eelmine kiht on kuivanud. Värske pahtel siluda pinnal võimalikult ühtlaseks, et vähendada hilisemat lihvimise määra. Vuugid ja laiemad praod tugevdada paberist või klaaskiudriidest lindiga. Pahteldatud pinna lihvimiseks kasutada peeneteralist liivapaberit (nr 150-180). Lihvimise järel eemaldada pinnalt hoolikalt lihvimistolm. Pahtel Maxi Aqua on kasutusvalmis. Pikema seismise järel võib pahtel vajada kerget läbisegamist. Mitte segada pahtli hulka teist tüüpi pahtleid või kuivsegusid.

Tootekirjeldus (777 Kb)

Ohutuskaart (21 Kb)

« Tagasi

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive