Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Sisetööd - Tahvlivärvid

Smarter Surface valgetahvli funktsiooniga tapeet

Valgetahvli funktsiooniga tapeet on üks hilisemaid leiutisi funktsionaalsete viimistlusmaterjalide vallas. See on ideaalne lahendus neile, kes soovivad luua kõrgetasemelist tahvlipinda, mida saab kiirelt ka kasutusele võtta.

Toote hind
10m2 € 399.00

Smarter Surfaces valgetahvli funktsiooniga tapeedi paigaldamine ei võta kaua aega ning tahvlipinna saab kasutusele võtta juba 24h pärast paigaldamist.

Smarter Surfaces valgetahvli funktsiooniga tapeediga kaetav pind ei tohi olla eelnevalt tapeediga kaetud. Tapeeti on võimalik paigaldada nii vertikaal-kui ka horisontaalasendis, kuid on soovitatav paigaldada horisontaalselt, et vähendada ühenduskohtade teket kirjutusalas. Alusta esimese paani paigaldust umbes 0.5m kõrguselt põrandast, et tapeedi ühenduskoht ei jääks keset seina (kus toimub enamus pinna kasutusest). Aseta tapeet liimisele seinapinnale. Soovitame tapeeti paigaldada ühenduskohtades ülekattega ning lõigata topeltkiht läbi terava noaga, et tagada maksimaalse tihedusega ühenduskoht.

Lase tapeedil enne kasutamist vähemalt 24h kuivada.

Smarter Surfaces pinna kasutamine

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kvaliteetseid valgetahvli töövahendeid, mis on saadaval meie kauplustes.  Soovitame pinda regulaarselt puhastada mikrofiiberlapi ja selleks ettenähtud puhastusvahenditega.

Vaata tapeedi paigaldusvideot siit.

Tootekirjeldus (1002 Kb)

« Tagasi

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive