Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Avasime esimese Sadolin Idea ja Design sisustuskaupluse Eestis

19.09.11

Värvitootja Akzo Nobel Baltics’i ja Värvikeskuste Grupi koostöö tulemusena avati Tallinnas Peterburi tee 52a Eesti esimene Sadolin Idea&Design kontseptisoonil põhinev sisustuskauplus. Akzo Nobeli ärimudeli järgi toimiva uue kaupluse operaatoriks on Värvikeskuste Grupp, kes seni toimetanud värvimüügi profiturul ning on ühtlasi nimetatud kaubanduspinna omanik.

Sadolin Idea&Design sisustuskauplus on kaasaegne terviklahendusi pakkuv keskkond kõrget kvaliteeti hindavale koduomanikule ja –sisustajale.  Siin on koos interjööri kujundamise põhimaterjalid – värvitoodetele lisaks ka põrandakatted ja tapeedid. Esindatud on keskmise ja kõrgema hinnatasemega kaubamärgid, nagu näiteks BorasTapeter, Eco Wallpaper, Kronotex, Parador ja mitmed teised, millest igaüks väärib oma valdkonna kvaliteedietaloni tiitlit.

Värvikeskuste Grupi juhataja Olle Saare sõnul on: „uudse  lisavõimalusena Sadolin Idea&Design kaupluses loodud mugav ning käepärane töökeskkond kutselistele kujundajatele ja disaineritele. Professionaalid saavad oma klientidega sundimatult kohtuda, ideid tutvustada või projekte realiseerida. Samuti on kaupluses abiks disainer-konsultandid, kes aitavad kliendil kohapeal erinevaid materjale sobitada ning annavad juhiseid laiast valikust selle õige leidmiseks.“

Põhjamaades töötavad selle kontseptsiooni kauplused edukalt juba aastaid, Rootsis on sisustuskeskusi 132 ja Taanis 23.

Lisainfo:

Eve-Lii Sandre, disainer-konsultant: tel. 606 2233, kujundaja@varvikeskus.ee

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive