Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Heade Värvide Linn 2008- Tartu Linnavalitsuse kampaania

03.03.08

Sadolini Värvikeskus võtab ka 2008 aastal osa Tartu Linna kampaaniast "Heade värvide linn"

Kampaania kutsub linlasi korrastama ja värvima Tartus asuvaid hooneid. Kaunilt värvitud majad rikastavad linnapilti ja jätavad toreda mälestuse linna külastajatele.

Tänu linlaste suurele huvile viib Tartu Linnavalitsus ka sel aastal (juba kaheksandat korda järjest!) läbi kampaaniat „Heade värvide linn”, mis on innustanud inimesi korrastama ja värvima Tartus asuvaid hooneid ja muutma seeläbi kaunimaks kogu linnapilti.
Alates 2001. aastast on välja antud ca 1500 välisviimistluse passi ning praeguseks on nende alusel Tartus korrastatud üle 600 maja, sealhulgas palju miljööväärtuslikke hooneid.

Kampaania raames väljastatakse hoonele välisviimistluse pass, milles on näidatud hoone fassaadide värvilahendus ja antud värvimistööde tehnoloogilised soovitused. Välisviimistluse passi alusel pakuvad kampaania koostööpartnerid soodustusi kõigele maja renoveerimisega seonduvale soklist katuseni. Soodustused kehtivad 1. märtsist 1.oktoobrini.

Oktoobris korraldatakse konkurss kauneimate aasta jooksul valminud hoonete välja selgitamiseks. Parimaid tunnustab Tartu Linnavalitsus kampaania seinaplaadi ning preemiatega. 2008. aasta auhinnafond on 75 000 krooni.

Täpsem osalemisinfo on Tartu linna koduleheküljel www.tartu.ee/heavarv

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive