Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Kevadised uudistooted Värvikeskuses!

18.04.16

Kvaliteetsed professionaalidele mõeldud seina- ja laevärvid.

Täismatt veepõhine laevärv Expert 1 

Värv on kergesti pinnale kantav, ei tilgu ning katab hästi. Värvi hea tasandumine lihtsustab ühtlase pinna saamist. Valgust mittepeegeldaval täismatil (läige 1) värvipinnal on hilisemad kohtparandused visuaalselt vähem nähtavad. Värv on peaaegu lõhnatu ning ei sisalda orgaanilisi lahusteid. Toode on mõeldud lagede viimistlemiseks kuivades ruumides. Saadaval 10L taaras.

Niiskus- ja kulumiskindel seinavärv Professional P10 

Väga hea kattevõime ning kulumiskindlusega poolmatt (läige 10) akrüülvärv seintele. Vähene avatus veeauru difusioonile tagab hea niiskuskindluse ning värvitud pinda on lihtne puhastada.

Toode on mõeldud seinte ja lagede viimistlemiseks keskmist ning suurt kulumiskindlust nõudvates ruumides. Nt köögis, trepikojas, kontoris, haigla palatites, kauplustes, suure kulumiskoormusega tööstuslikes- ja ühiskondlikes ruumides, samuti õppeasutustes. Saadaval 2,5L ja 10L taaras.

 

Kulumiskindel matt akrüülvärv seintele – Professional P6

Väga hea kattevõime ning kulumiskindlusega matt (läige 6) akrüülvärv seintele. Vähene avatus veeauru difusioonile tagab hea niiskuskindluse, värvitud pinda on ekspluatatsiooni käigus lihtne puhastada.

Toode on mõeldud seinte ja lagede viimistlemiseks keskmist ning suurt kulumiskindlust nõudvates ruumides. Nt köögis, trepikojas, kontoris, haigla palatites, kauplustes, suure kulumiskoormusega tööstuslikes- ja ühiskondlikes ruumides, samuti õppeasutustes jm. Saadaval 2,5L ja 10L taarades.

SAADAVAL VAID VÄRVIKESKUSTES! 

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive