Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Kvaliteetne sisetööde pahtel PROFESSIONAL MEDIUMSPACKEL

29.11.16

Sisetööde kergpahtel, mis on heade täite- ja töötlemisomadustega. Lubatud ühe kihi paksus kuni 5 mm ning on sobiv ka vuugiteipide paigaldamiseks.

Kasutusvalmis kergpahtel sisetöödeks.
Toode on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks nii renoveerimise, ümber- ja juurdeehituse korral kui ka uusehitustel. Heade täiteomadustega pahtel on kergesti pinnale kantav ja töödeldav, nakkub hästi aluspinnaga ning kuivanud pinda on kerge lihvida.

Kasutuskoht
Toode on mõeldud betoon-, kergbetoon- ja krohvpinna, klaaskiudtapeedi, kipsplaadi jm pindade koht- ning lauspahteldamiseks kuivades ruumides. Sobib samuti vuukide pahteldamiseks.

Pinna ettevalmistus
Vajalik tööde maht sõltub konkreetse pinna seisundist ja sellele esitatud nõuetest. Aluspind peab olema kuiv ning puhas tolmust, mustusest ja rasvast. Eemaldada vana lahtine värv ning nõrgalt seotud pinnakihid kuni kindla aluspinnani. Varem värvitud pinna puhastamiseks kasutada leiget või sooja vett, tugevasti määrdunud pinna puhastamiseks ka pesuvahendit Cleaner. Lahtine või nõrgalt pinnaga seotud vana tapeet eemaldada täielikult. Eelnevalt läikiva värviga kaetud pind karestada parema nakke saamiseks liivapaberiga.

Pahteldamine
Pahtel on kasutusvalmis. Pikema seismise järel võib toode vajada kerget läbisegamist. Mitte segada toote hulka teist tüüpi pahtleid või kuivsegusid. Pahtel kanda pinnale ühes või mitmes kuni 5 mm kihis. Enne järgmise pahtlikihi pealekandmist veenduda, et eelmine kiht on kuivanud. Värske pahtel siluda pinnal võimalikult ühtlaseks, et vähendada hilisemat lihvimise määra. Vuugid ja laiemad praod tugevdada paberist või klaaskiudriidest lindiga. Pahteldatud pinna lihvimiseks kasutada peeneteralist liivapaberit (nr 150-180). Lihvimise järel eemaldada pinnalt lihvimistolm.

Lõppviimistlus
Enne pinna lõppviimistlemist kruntida pahteldatud pind 1 kihi värviga Grund+, Stopgrund, Prof 2 vms tootega. Pahteldatud pinna värvimiseks sobib kasutada nii lateks-, alküüd- kui akrüülvärve.

'

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive