Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Kvaliteetsed kriidivärvid nii sise-kui ka välistingimustesse!

29.06.16

Värvikeskustes saadaval taskokohase hinnaga täiskatvad kõrgekvaliteedilised kriidivärvid, mis ei vaja aluskrunti ning sobivad kasutamisesks nii toas kui õues.

Sisetingimustesse sobiv ART VINTAGE on kõrgekvaliteediline väga hea katvusega matt kriidivärv. Värvi ja lihvi pinda, et saavutada ilus vanaaegne kulutatud välimus. Värv kuivab mõne tunniga. Peale kanda kaitsev vaha- või lakikiht. 

Saadaval lai valik kauneid pastelseid värvitoone käepärases 250ml taaras. Hind: 7€

Art Vintage kulumiskindlamaks muutmiseks on Värvikeskustes saadaval spetsiaalselt sellele tootele sobiv vaha. VINTAGE VAX veepõhine vaha kriidivärvile peale kandmiseks. Jätab kaitsva ning mustusthülgava poolläikiva pinna. Vahatamiseks kasutada pehmet lappi, pärast vahatamist poleerida 15 minuti möödudes.

Saadaval 85ml taaras.Hind: 3,50€

VINTAGE OUTDOOR on kõrgekvaliteediline matt täiskattev kriidivärv, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Värvi aiamööblit, lillepotte või muid puidust, metallist, savist ja teistest materjalidest esemeid pastelsetes valmistoonides ning saate anda sellele vanaaegse kulutatud välimuse. Ese viimistleda sisetingimustes ning lasta sel 24h kuivada enne, kui ese õue tõsta. 

Saadaval lai valik kauneid pastelseid värvitoone käepärases 250ml taaras. Hind: 7€

Tooted on tagasihoidliku neutraalse lõhnaga ning saanud ka Euroopa Keskonnasõbraliku Toote auhinna, mis muuhulgas tähendab ka seda, et värvid on piisavalt ohutud, et viimistleda võivad ka lapsed.

 

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive