Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Lahustivaba pesukindel seinavärv Bindo 20

25.01.17

Kergesti pinnale kantav ning hästi kattev värv sisetöödeks. Pind on pesukindel (klass 1), ei sisalda orgaanilisi lahtusteid ning on praktiliselt lõhnatu.

Pesukindel seinavärv

  • Veepõhine sisetööde lateksvärv
  • Värv ei tilgu ning katab hästi
  • Toonitav laias värvigammas

 

Kergesti pinnale kantav ning hästi kattev sisetöödevärv. Värv ei tilgu ning kuivab kiiresti, värvitud pind on pesukindel (klass 1 märghõõrdekindlus).

Toode ei sisalda orgaanilisi lahusteid ning on praktiliselt lõhnatu. Toonitav laias värvigammas. Värv täidab Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid ning on tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt.

KASUTUSKOHT
Toode on mõeldud seinte ning lagede värvimiseks sagedast pesemist vajavates elu-, kontori- ja ühiskondlikes ruumides, nt köögis, koridoris, lastetoas.

Tänu kõrgele pesukindlusele sobib värvi kasutada ka koolides, lasteaedades, haiglates, toitlustusasutustes, tööstushoonetes - kõikjal, kus värvitud pinnalt nõutakse suurt pesukindlust.

ALUSPIND
Sobib uue ja varem värvitud krohv-, betoon-, kergbetoon- ja tellispinna, kipsplaadi, puitkiud- ja puitlaastplaadi ning klaaskiudtapeedi värvimiseks.

LÕPPVIIMISTLUS
Pinna lõppviimistlus teha värviga Bindo 20. Varem viimistlemata pind värvida 2 kihis, eelnevalt krunditud või värvitud pind 1-2 kihis. Värv Bindo 20 on kasutusvalmis. Enne kasutamist värvi hoolikalt segada. Esimest kihti võib vajadusel vedeldada puhta veega (kuni 10% mahust), lõppkiht kanda pinnale vedeldamata kujul.

Katvus 8-10 m²/l sõltuvalt pinna imavusest
Kuivamisaeg (23ºC, RH 65%) tolmukuiv 1 tunni pärast, ülevärvitav 1-2 tunni pärast
Toonimine Acomix toonimissüsteem, baastoonid BW, BM, BC Töövahendid pintsel, rull, pihusti Töövahendite puhastamine veega koheselt pärast kasutamist  
Pakend 1 L / 2,5 L / 5 L / 10 L / 20 L 

 

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive