Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Sadolin EasyCare - mustust tõrjuv seinavärv

01.04.17

Uudsel tehnoloogial põhinev matt seinavärv on tavavärvidest enam kui kümme korda tugevama pinnakattega.

  

Kuidas reageerite, kui teie poeg koos sõpradega jätkab õues pooleli jäänud tulist jalgpallilahingut teie elutoas? Aga siis, kui pere lemmik, vägilasekasvu karvane lambakoer hommikuselt jalutuskäigult naastes end koridoris kuivaks raputab? Ehmatus, ahastus, lootusetus?

Küllap on kirjeldatud olukorrad meile kõigile vähem või rohkem tuttavad. Väikeste laste või lemmikloomaga kodu puhtana hoidmine on igaühele tõeliseks väljakutseks. Värvitootjad ei saa tagada, et taolisi olukordi enam ei tekiks. Tõenäoliselt nad korduvad, sest mängimine ja katsetamine on üks osa suureks kasvamise protsessist. Küll aga saame lubada, et värvides oma kodu seinad Sadolin EasyCare värviga, lihtsustub oluliselt nende pindade puhastamine. Nimelt muudab värvi koostises olev vaha viimistletud pinnad vedelikke hülgavaks ning see vähenegi mustus, mis pinnale jääb, on niiske lapiga kergesti eemaldatav. Enam ei pea te muretsema kas ja kuidas -  määrdunud seinte puhastamine ei ole kunagi veel nii lihtne olnud.

Uudsel tehnoloogial põhinev matt seinavärv Sadolin EasyCare on tavavärvidest enam kui 10 korda tugevama pinnakattega, tänu millele sobib toodet kasutada nii elu- kui lastetoas, esikus, köögis ja koridoris, aga ka sagedast pesemist nõudvates ühiskondlikes ruumides, nt koolis ja lasteaias.

Tänu 3 baastoonile on värv toonitav kogu Sadolini värvistendi ulatuses.

Vaata ka videost, kuidas uus toode toimib:

 

 

 

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive