Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Tartu Linnavalitsus - Tartu Linna majavärvimise kampaania

01.02.01

Tartu Linnas soodustingimustel oma maja uuendamiseks tuleb Teil esitada Tartu Linnavalitsuse arhitektuuri ja ehituse osakonnale (Küüni 3, II korrus) täidetud vormikohane avaldus hiljemalt 1.septembriks 2001.

Täpset informatsiooni ja avalduse blanketi saate osakonnast, raekojas asuvast infopunktist, välja trükkida/otse täita kodulehekülje aadressil www.tartu.ee/heavarv, või Värvikeskuse kauplusest.
Pärast avalduse esitamist kontakteerub Teiega värvipassi koostaja, fikseerib objekti algseisu (pildistab hoone välisfassaadi) ning vormistab värvipassi või kooskõlastab olemasoleva. Värvipassi alusel saab Värvikeskusest fassaaditooteid allahindlusega -27% ja maalritarbeid -10%. Hinna sees on nõustamine ja konsultatsioon, vajadusel transport.

Kui töö tehtud, teatage sellest arhitektuuri ja ehituse osakonnale hiljemalt 1. oktoobriks 2001. Oktoobrikuu jooksul vaatab konkursi zhürii remonditud majad üle ja teeb kokkuvõtted ning määrab ka preemiasaajad.

Värvikeskuse kauplus asub Ringtee 4; 51013 Tartu, tel.300 230, faks 300 239 e-post tartu@vk.ee. Ootame Teid E-R 8-18, L9-15.

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive