Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Tesa Precision Mask teibil on palju kasutusvõimalusi

10.11.16

Õhuke teravaserva teip teeb täppistöö lihtsaks - joonte servad on korrektsed ja värv selle vahele ei voola.

Tesa Precision Mask Indoor on maalriteip sisetöödeks, mis tagab selged ja eriti teravad värviääred. Tugev alusmaterjal, mis ei rebene kiiresti; akrüülliim. Mugav kasutada ning sobib kõikidele värvitüüpidele.

Tesa Precision Mask Indoor maalriteip sisetöödeks on eemaldatav 5 kuu jooksul. 
• Kogupaksus 0,090 mm
• Kleepetugevus 1,8 N/cm
• Venivus 4%

Tesa Prescision Mask õhuke teravaserva teip teeb täppistöö lihtsaks - joonte servad on korrektsed ja värv selle vahele ei voola. Selleks aga tuleb sõrmega teibi servad tihedalt vastu pinda vajutada. Lisaks on see teip õrn aluspinna vastu ning teipi eemaldades värvi endaga maha ei tõmba. 

Triibud mööblile: Puhtale aluspinnale asetada soovitud kohtadesse teip, suruda sõrmega teip korralikult vastu aluspinda. Värv kanda pinnale 2-3 kihis, lastes värvil iga kihi järel veidi kuivada kuni tulemus vastab soovitule. Teibid tuleks eemaldada siis, kui värv on täiesti kuivanud, et tagada servade korrektsus. Hiljem on lihtne ka jooni juurde lisada.

Seinad põnevaks: Üks lihtne viis muuta ruum dekoratiivsemaks ja hubasemaks, on kasutada seintes triipe või muid lihtsalt teostatvaid geomeetrilisi mustreid, mis joonistamisoskust ei nõua. Sellega saab hakkama igaüks - tuleb vaid kasutada õigeid töövahendeid. Tesa spetsiaalne maalriteip kinnitub seinapinnale nii hästi, et värv ei pääse teibi alla ja servad ei jää narmendama. Ka on võimalik moodustada erikujulisi kujundeid.

Variante on lõpmatult, tuleb vaid fantaasial lennata lasta!

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive