Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Uus tapeedikollektsioon Eco Dimensions

07.01.14

Värvikeskuse Peterburi tee salongi on müügile saabunud uus kollektsioon tapeedibrändilt Eco.

Uus tapeedikollektsioon Eco Dimensions lisab seintele teise mõõtme, mille loomisel on põhiliseks inspiratsiooniallikaks olnud üha suurenev soov teistsuguse elutempo ning stressivaba ühiskonna järgi. Loodust ja meie päritolu silmas pidades on Eco Wallpaper’i disainerid loonud mustrid, mis annavad kodule isikliku ja minimalistliku touch’i, ja tekitavad perspektiivitunde. Geomeetrilised kujundid, kunstipärased fotod, poeetilised pintslitõmbed kombitavate monokroomsete taustade vastu – see on tapeedikollektsioon, mis julgustab leidma aega elu üle mõtisklemiseks.

„Ma tahtsin luua kollektsiooni, mis oleks mõlemat – nii poeetiline kui graafiline, samas  Skandinaavialikult tundlik, et peegeldada looduse olulisust“, selgitas peadisainer Ulrika Hurtig. Fotograafia kui kunstiteos on väga jõudsalt kasvav trend, eriti fotoväljendused meid ümbritsevast looduskeskkonnast. Kollektsioonis esile toodud digitaalsed loodusfotode seeria on üles pildistanud vabakutseline fotograaf Dan Isaac Wallin.

ECO Dimensions’ i kollektsioon toob esile loomupärased  väljendused, mis püüavad kinni hetked elust enesest nagu me seda täna näeme. Looduslikud pinnad on muudetud graafilisteks, tahulised mustrid on kord akvarellselt laialivalguvad ja kohati läbikumavad, kuid alati kõrgeimal kujundustasemel.

Eco Dimentional kollektsioon on Värvikeskuse Peterburi tee kaupluses saadaval alates 2014 jaanuarist: kollektsioonis on kokku 30 erinevat tapeeti, 9 mineraalse faktuuriga, 4 ühevärvilist ja 6 digitaalse fotoga kujundust. Rulli hind 31€

       

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive