Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Uus toode Pinotex Interior

31.05.04

Uus dekoratiivne sisetööde viimistlusvahend

Pinotex Interior on veepõhine puiduviimistlusvahend sisetöödeks. Kasutatakse puidu dekoratiivviimistluseks. Toob esile pinna faktuuri ja rõhutab puidu loomulikku ilu. Toote sideaineks olev alküüdvaik tungib puidu pooridesse, moodustades täiendava niiskustõkke ja hoides pigmendiosakesed kindlalt puidu pinnal. Vähese lõhnaga ning kiireltkuivav.

Sobib kõikidele uutele või vanast värvist puhastatud puitpindadele sisetöödel. Puitmaterjalist seinte, uste, lagede, mööbli jm puitpindade katmiseks. Sobib nii saetud (5-8 m²/l) kui hööveldatud (12-16 m²/l) puidule. Värvimisel jääb tumedamaks, kui saetud puit on aluspinnana ning samuti iga järgnev kattekiht muudavad värvitooni tumedamaks. Kulumiskindlust nõudvad ja määrdumisohtlikud pinnad on soovitav katta täiendavalt 1-2 kihi lakiga (näit. Celco Aqua; Celco Terra).
Enne lakkimist veenduda, et puitpind on täielikult kuivanud.
Töövahendiks sobib pintsel, švamm ja pihusti. Minimaalne kasutamistemperatuur +5ºC. Kuivamisaeg (23° C, RH 50%) 2 tundi, järgneva kihi pealekandmine 12 tunni möödudes. 10 valmistooni ja 30 toonitavat tooni värvikaardi järgi.

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive