Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Värvikeskus sai 20. aasta puhul uue logo

17.02.17

1997. a tegevust alustanud Värvikeskus tähistab oma 20. sünnipäeva juubelilogoga

Värvikeskus on tegutsenud juba 20 aastat. Alustati eelkõige värvikauplusena, millest kõneleb ka meie nimi. Tänaseks on Värvikeskuse tootevalikusse lisandunud ülehitusmaterjalid ning laienenud siseviimistlusmaterjalide valik.  On ju tegemist sama valdkonna erinevatesse etappidesse kuuluvate materjalidega, mis ühel või teisel moel omavahel seotud.

See ongi meie eesmärk - pakkuda oma klientidele kvaliteetseid terviklahendusi alates ehitusplokkidest värvide, tapeetide ning põrandakateteni välja.

Tartu Värviäri 1997

20. jaanuaril 1997. aastal asutasime Tartu Värviäri OÜ, registreerimise asukohaks Ringtee 4, Tartu. Tänagi töötab Värvikeskuses kolm meest, kes on heade tulemuste nimel tegutsenud ettevõtte esimesest tegutsemispäevast alates -  juhataja Olle Saare, Tartu Värvikeskuse müügijuht  Janno Tabas ning hulgimüügi projektijuht Erki Sarik. Meie suurimaks koostööpartneriks sai ES Sadolin. Keskendumine ühe tootja toodetele andis meile eelise - õppisime Sadolini tooteid läbi ja lõhki tundma ning oskasime oma klientidele soovitada õiget toodet õigeks tööks. Tartu Värviäri kliendid hindasid meie asjatundlikku nõu, kiiret teenindust ning laia laotoodete valikut.

Meid usaldati ja kliendid hakkasid küsima samasugust teenindust Tallinnas. Nii avasime 1998. aastal kaupluse Tallinnas Forelli 10. Tartu Värvikeskus OÜ-st sai Värvikeskuste Grupp OÜ ja kaubamärgi uueks nimeks sai Värvikeskus. Olime spetsialiseerunud ettevõte, kes tegeles vaid värvidega ja viimistlustarvikutega ning olime selle üle uhked. Olime kasvanud juba suureks tegijaks, kuid eesmärk oli tegutseda kogu Eesti territooriumil. 2001. aastal oli sobiv aeg avada kauplus Pärnus.


Kuna pealinna mahud olid nii palju kasvanud, et ühest kauplusest teenindamine muutus juba raskeks, siis avasime 2003. aastal Tallinnas Peterburi teel oma teise kaupluse. Koostööd Sadoliniga väljendas ka meie uus Sadolini Värvikeskuse logo.

Nii olime pea kogu Eesti territooriumit kattev nelja kauplusega värvialale spetsialiseerunud kaupluste kett. Püüdsime pakkuda oma ala parimat teenindust ehitajatele, tootjatele, teistele kauplustele ja jaetarbijatele. Soovisime aidata oma klientidel areneda, õppida ja saavutada koostöös meiega paremaid töötulemusi.  Seetõttu alustasime ka viimistlusseadmete müügi ja teenindamisega.

2011. aastal avasime Eesti esimese värvi-, tapeedi- ja põrandamaterjalide siseviimistlussalongi Tallinna Peterburi tee 52a teisel korrusel, kus said kokku said kõik interjööri kujundamise põhimaterjalid - lisaks värvitoodetele ka põrandakatted ja tapeedid.

2013. a veebruaril sai Sadolin uue identiteedi ning seoses sellega muutis ka Värvikeskus oma kaubamärki.

Soovides pakkuda klientidele senisest mugavamat ostukeskkonda kolisime oma Mustamäe kaupluse Forelli tänavalt aadressile Kadaka tee 32.

Tänaseks pakume projektimüügi kaudu pea kogu valikut ehitusmaterjale. Meil on kujundusosakonnad Tallinnas ja Tartus, kus pakume nõustamisteenust, disaintapeete, dekoratiivvärve, põrandakatteid ning puitliiste.

Värvikeskuse 20. juubelil peame end endiselt tugevaks värvikaupluseks,  kes teenindab ehitajaid, tootjaid, kauplusi ja nõudlikke erakliente, kuid pakub algusaastatest laiemat valikut. Teenindame oma kliente asjatundliku ja kiire teeninduse kaudu neljas kaupluses.

Täname kõiki oma kliente usalduse eest. Anname endast edaspidigi parima, et olla teie jaoks jätkuvalt usaldusväärne partner. 

 

 

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive