Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Viimistlusseadmete tootja Wagner sai Eestis oma esindused

10.09.07

Viimistlusvahendite müügiga tegelev Värvikeskuste Grupp OÜ avas ehitusfirmadele mõeldud Wagner viimistlusseadmete Eesti esindused

Värvikeskuste Grupi juhataja Olle Saare sõnul on esinduskauplused omalaadsed seetõttu, et lisaks seadmete ja lisatarvikute müügile toimub kohapeal ka hooldus-, remondi- ja garantiitööde teostamine. „Tegemist on maailmas tunnustatud kvaliteetse brändiga, mis pakub oma ala professionaalidele mitmekülgset täisteenust. Usun, et meie poolt pakutav teenus ja toode saab sihtrühma seas kiirelt sooja vastuvõtu osaliseks,” lisas Saare.

Wagneri tootevalikusse kuuluvad membraanpumbad, kolvpumbad, pahtlipumbad, kuivsegude automaatsegistid jmt seadmed. Lisaks pakutakse Tallinnas Peterburi teel ja Tartus Ringteel avatud esindustes kõiki tööks vaja minevaid tarvikuid ja varuosi. Samuti on kaupluses käivitatud seadmete renditeenus. Kõiki seadmeid on võimalik osta järelmaksuga. Kauplused on avatud argipäeviti ajavahemikul kell 8.00-16.30. „Selle sammuga areneme veelgi oma eesmärgi poole: olla viimistlusfirmadele täis toote- ja teenustevalikut pakkuvaks koostööpartneriks,” ütles Saare.

Wagner Grupp on maailmas üks enimtunnustatumaid kvaliteetsete ning kõrgehnoloogiliste värvimis- ja täiteseadmete ning -süsteemide tootjaid, kelle esindused on tänaseks kasvanud ülemaailmseks võrgustikuks.

Sadolini Värvikeskuse kaubamärgi all tegutsev Värvikeskuste Grupp OÜ on viimistlusvahendite müügile spetsialiseerumud firma. Müüakse nii värve, lakke, pahtleid, liime, vuugitäiteid kui ka sinna juurde kuuluvaid siduskaupu. Ettevõtte sihtrühmaks on oma ala professionaalid – ehitus- ja viimistlusfirmad, mööblitootjad, arhitektid ning sisekujundajad, eratarbijad ja teised piirkonna kauplused.

Sadolini Värvikeskuse neli kauplust asuvad Tallinnas Tartus ja Pärnus. Ettevõtte 2006. aasta käive oli 132,4 miljonit krooni.

« Tagasi uudiste nimekirja

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive