Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Teras- ja tsinkpinnad

Puhastage metallpinnad rasvainetest, kasutades puhastuvahendit Lavatio, väikseid pindu võib puhastada ka lakibensiiniga. Varem värvitud pindadelt eemaldage lahtine värv ja rooste kasutades terasharja, värvieemaldusvahendit, liivapaberit või lihvimismasinat. Puhastusainete kasutamise järgselt loputage pinda hoolikalt veega ning kuivatage korralikult.

Metallpinnal olevad väiksed augud jm. ebatasasused täitke pahtliga Micro ning lihvige liivapaberiga ühtlaseks. Läikivad värvipinnad on soovitav nakke parandamiseks matiks lihvida, peale lihvimist eemaldage lihvimistolm.

Metallpinnad on soovitav korrosiooni tekke vältimiseks kruntida 1-2 kihis metallikruntvärviga Pansarol Base ning enne pinnavärvimist lasta krundil põhjalikult kuivada, vastavalt tootekirjeldusele.

Kattevärvimiseks võib kasutada nii veepõhiseid kui ka alküüdvärve, kandes värvi pinnale 1-2 kihis. Vastavalt kasutuskohale ja soovitud läikeastmele on soovitav kasutada spetsiaalset metallivärvi Pansarol või universaalvärve Master, Master Lux.

• Metallkatuste ja keerukamate metallpindade värvimiseks (alumiinium, vask, tsink-katused, plastikkattega plekid) on erilahenduse tarbeks soovitav pöörduda meie asjatundjate poole kauplustes.

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive