Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Välimööbli värvimine

Puitmööbli pinnad peavad olema kuivad ning puhtad. Enne värvimist harjake puidupinda, eemaldades mustuse ja tolmu. Eelnevalt lakitud või värvitud mööbel tuleb tuleb puhastada kuni puhta puidu pinnani kaabitsa, värvieemaldusvahendiga või kuumapuhuriga.

Uue aiamööbli jms. puidust välimööbli värvimisel on soovitav enne pinnavärvimist mööblit töödelda värvitu puidukaitsevahendiga Pinotex Base (juhul kui tegemist ei ole eelnevalt tööstuslikult immutatud puiduga).

Kruntimiseks on soovitav mööblit esmalt töödelda ühes kihis värviga Domus Base või valitud pinnavärviga, mida on vastavalt tootekirjeldustele vedeldatud kuni 10% lakibensiiniga või puhta veega.

Pinnavärvimine teostage 1-2 kihis värviga Domus või Domus Aqua.

Enne iga järgmise värvikihi lisamist laske pinnal korralikult kuivada. Kuivavale värvikihile sattuv tolm või muuta värvipinna ebaühtlaseks. Värvimise ajal on värviaurude sissehingamise vältimiseks soovitav ruumi tuulutada, kuid vältida tuleb liigset tuuletõmmet ja otsest päikesekiirgust pinnale. See võib põhjustada ebakvaliteetse lakipinna tekkimist.

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive