Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

2018 oktoober
Võtsime kasutusele uue kaubamärgi Karl Bilder. Oleme Karl Bilderi suunas oleme liikunud juba viimased kümme aastat, kui meie maalrifirmadest kliendid hakkasid tegutsema laiemal renoveerimisturul. Paljud kliendid soovisid meie kauplustest lisaks värvidele saada ka muid ehitusmaterjale ja nii meie tootevalik järjest laienes. Algas see kuivsegudest ja fassaadikrohvidest, arenes soojustusmaterjali ja kipsplaatideni. Täna on meie projektilahendustes saada juba kogu valik ehitustooteid, mida professionaalne ehitaja, maja- või mööblitootjast klient oma tööks vajab. See laiem suund moodustab juba poole meie 20 miljoni suurusest käibest.

2018 juuli
Avasime Tartus, Turu tänav 53 Värvikeskuste Grupi uue üle 4000 ruutmeetri suuruse kauplus-lao, mida hoiab töös hoone enda toodetud energia. Arendasime jäätmekorraldust, hoones on kaks erinevat prügipressi ja kõik jäätmed kogutakse kokku ja suunatakse taaskasutusse. Keskuses on klientidele uudse teenusena avatud 24h ekspress, kust klient saab oma tellitud kaubad kätte kas või südaöösel.

2015 aprill
Tartus Ringtee 4 aadressil asuv Värvikeskuse kauplus laienes tapeediruumi võrra. Oleme ka Tartusse loonud rikkaliku valikuga hubase tapeedisalongi, kust saab kaupluse lahtiolekuaegadel tasuta nõu küsida sisekujundajalt, kes aitab leida sobiva viimistluslahenduse nii interjööti kui fassaadile.

2013 juuni
Meie Forelli tänava värvipood kolis Kadaka tee 32 uutesse ruumidesse, et pakkuda klientidele senisest mugavamat ostukeskkonda ning laiemat tootevalikut. Uue kaupluse teisel korrusel pakume tapeete, põrandaid ja kujundusabi. Sarnaselt Peterburi tee 52a asuva Värvikeskuse kauplusele, leiab uue poe valikust Sadolini värve, Eco ja Borastapeteri tapeete, Upofloor põrandakatteid, seinakleebiseid, hobivärve jpm. Kaupluse lahtiolekuaegadel saab tasuta nõu küsida sisekujundajalt, kes aitab leida sobiva viimistluslahenduse nii interjööri kui fassaadile.

2013 veebruar
Seoses Sadolini uue identiteediga muutis ka Värvikeskus oma kaubamärki.

2011 september
Värvikeskuste Grupp avas Tallinnas Peterburi tee 52a Eesti esimese värvi-, tapeedi- ja põrandamaterjalide sisustussalongi. Koos on kõik interjööri kujundamise põhimaterjalid, värvitoodetele lisaks ka põrandakatted ja tapeedid. Salong asub kaupluse teisel korrusel.

2010 aprill
Alustasime fassaadisoojustuse toodete müümisega. Meie valikus on kogu fassaaditöödeks vajaminev tootesortiment: värvid, krohvid, liimid, võrgud ja düüblid, soojustusmaterjal.

2007 september
Värvikeskuste Grupp sai maailma juhtiva viimistlusseadmete tootja Wagneri ametlikuks esindajaks Balti riikides (loe ka www.wagnerbaltic.eu). Maalrite paremaks teenindamiseks lisandunud viimistlusseadmed aitavad meil pakkuda viimistlejatele terviklahendusi ja tegevuse efektiivsust.  

2007 veebruar
Värvikeskuste Grupp sai 2007 aasta veebruaris 10. aastaseks. Olles üks Eesti suuremaid värvimüüjaid, oli meie 2007 aasta müügimaht 154 miljonit krooni. Ettevõttel oli 4 kauplust ja kliente teenindas 45 oma ala spetsialisti.

2003 oktoober
Avasime oma teise kaupluse Tallinnas, Peterburi tee 52a. Tekkinud kogemuste varal asusime testima uudseid klienditeenindamise lahendusi Eesti turul: suuremat rõhku panime erakliendi teenindamisele, kliente hakkas nõustama meie oma disainer, kaupluses panime välja palju näidiseid ja oli eraldi näidiste ala klientides inspiratsiooni tekitamiseks. Võtsime kasutusele kaubamärgi "Sadolini Värvikeskus".

2003 mai
Värvikeskuste Grupp OÜ asutas Leedus tütarettevõtte Dazu Centras UAB. Mais avas ettevõte oma kaupluse Ogmiose keskuses, Kubiliaus 16 Vilnius. Meie Leedu tütarettevõte avas kaupluse ka Kaunases 2005 aastal. Kolm aastat tegevuse algusest hiljem, 2006 aastal müüsime Leedu tütarettevõtte Leedu turu suurimale hulgimüüjale.

2001 veebruar
Avasime Pärnus Papiniidu 19 kaupluse, nüüdse aadressiga Suur- Jõe 75.

2000 september
Pärnu ehitusmahtude kasvamise toel ja Pärnu klientide paremaks varustamiseks otsustasime Pärnus kauplus avada.

1998 veebruaris
Avasime Tallinnas kaupluse Forelli 10. Firma uueks kaubamärgiks sai "Värvikeskus". Logol olev Maalrimees iseloomustas meid edasipüüdliku, oma tööga rahuloleva maalrina. Ta on teinud oma töö hästi ja on seepärast uhke ja rahul. Sellised võiksid olla kõik meie kliendid!

1997 oktoobris
Klientide küsimisel alustasime Tallinna kaupluse planeerimist.

1997 veebruaris
Tartus asutati firma Tartu Värviäri OÜ, kes alustas Tartu ja selle lähiümbruse klientide varustamist ehitus- ja remontvärvidega. Tegutsesime kaubamärgi "Tartu Värviäri" nime all. Kaupluse pidulik avamine toimus augustis.

 

 

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive