Eesti keeles | Lietuvos | Latviešu | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Karl Bilder on viimistlusmaterjalide müügile spetsialiseerunud firma. Meie pakume oma ala parimat ja asjatundlikumat teenindust. Soovime olla Eesti juhtiv värvimüüja, usaldusväärne ja kindel partner oma klientidele. Ainult läbi kitsa spetsialiseerumise saame oma klientidele pakkuda parimat. Karl Bilder kliendid on ehitus- ja viimistlusfirmad, mööblitootjad, arhitektid ning sisekujundajad, eratarbijad ja teised piirkonna kauplused.

   
Pakume laia valikut hea kvaliteediga viimistlusmaterjale - värvid, lakid, pahtlid, liimid, vuugitäited - ja sinna juurde kuuluvaid siduskaupu - maalritarbed, teibid, tööriistad ja muud abivahendid. Lisaks ka puitliiste, tapeete, šabloone, hobivärve ja efektitööriistu. Toetudes oma teadmistele ja pikaajalisele kogemusele aitame lahendada kliendi kõik sise- ja välisviimistlusalased küsimused.

Karl Bilder on Eestis neli kauplust: Tallinnas Peterburi tee 52a ja Kadaka tee 32, Tartus Turu 53 ja Pärnus Suur- Jõe 75. Sõlmitud leping või kokkulepe tagab kauba saamise võrdsetel tingimustel kõigist meie kauplustest.
 
Karl Bilder koostööpartner värvide alal on Akzo Nobel (Sadolin). Oleme ühendanud Karl Bilder parimad müügioskused ja maailma suurima värvitootmise kontserni tehase teadmised värvitootmise vallas. Tulemuseks on kindel kvaliteet!

Teenindame oma kliente juba 23 aastat, ning teame, et meie vundament on tugev.
 
Head koostööd! 
Karl Bilder

© 2009, Värvikeskuste Grupp OÜ

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive